Srijeda, 14. studenog 2018.



Početna


Aktualno


Župa


Grad


Konavle


Županija


Zanimljivosti

Grad:    Politika i gospodarstvo    |   Sport    |   Crna kronika    |   Grad info    |   Gradski đir    |   

Mali oglasi

Početna / Grad / Gradski đir /    Sve vijesti iz rubrike đir

Kino program

06.11.2013.


PROGRAM  07. studeni  -  13. studeni

07.studeni

16.00  KHUMBA  3D – animirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski
Režija: Anthony Silverston
Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

17.30 ŠEGRT HLAPIĆ – dječji pustolovni
Režija:  Silvije Petranović  
Ul: Mile Biljanović, Ena Lulić, Goran Navojec, Milan Pleština, Mustafa Nadarević, Nikola Kojo

19.30 Plesom i pjesmom kroz Hrvatsku / Nastup folklornog ansambla Linđo

21.00 FILMSKI PROGRAM FESTIVALA TREĆE UHO  /  NORDIJSKE ZEMLJE/ -
DANSKI KLASICI : BABETTE'S FEAST (1987.g.) , 102 min


08.studeni

09.30 MATINEJA TREĆEG UHA : NIKO I BOŽIĆNA POTRAGA

16.00 KHUMBA  3D – animirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski
Režija: Anthony Silverston
Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

19.30 ROĐENDAN KOLARINA :  RIBARSKE SVAĐE – ulaz slobodan

21.30 LEGENDE U VEGASU  - komedija
Režija: Jon Turteltaub
Ul: Morgan Freeman, Robert De Niro, Michael Douglas

 

09.studeni

15.00 ŠEGRT HLAPIĆ – dječji pustolovni
Režija:  Silvije Petranović  
Ul: Mile Biljanović, Ena Lulić, Goran Navojec, Milan Pleština, Mustafa Nadarević, Nikola Kojo

16.45 JACKASS PREDSTAVLJA: ZLOČESTI DJEDICA – komedija
Režija:  Jeff Tremaine  
Ul: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jackson Nicoll

19.00 PRIJENOS IZ METROPOLITAN OPERE:  
G.Puccini: TOSCA
________________________________________         ____________________

 

10.studeni
 
10.30 MATINEJA :  ŠEGRT HLAPIĆ – dječji pustolovni
Režija:  Silvije Petranović  
Ul: Mile Biljanović, Ena Lulić, Goran Navojec, Milan Pleština, Mustafa Nadarević, Nikola Kojo

16.00 ROĐENDAN KOLARINA :  SINJSKO PUČKO KAZALIŠTE – PRIČA IZ TRGOVAČKOG CENTRA ili BOŽIĆNA BAJKA

18.00 ROĐENDAN KOLARINA :  KUU „MOSOR“ GATA - TESTAMENT

21.00 FILMSKI PROGRAM FESTIVALA TREĆE UHO  / NORDIJSKE ZEMLJE/ -
DANSEN MED REGITZE  / MEMORIES OF A MARRIAGE (1989.g.) , 90 min  


11.studeni

16.00  ŠEGRT HLAPIĆ – dječji pustolovni
Režija:  Silvije Petranović  
Ul: Mile Biljanović, Ena Lulić, Goran Navojec, Milan Pleština, Mustafa Nadarević, Nikola Kojo

17.45  JACKASS PREDSTAVLJA: ZLOČESTI DJEDICA – komedija
Režija:  Jeff Tremaine  
Ul: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jackson Nicoll

19.15 Filmofilija:POZA DJETETA – drama / Dobitnik Zlatnog medvjeda za najbolji film Berlin 2013 /
Režija: Călin Peter Netzer
Ul: Luminita Gheorghiu, Bogdan Dumitrache, Natasa Raab

21.00 LEGENDE U VEGASU  - komedija
Režija: Jon Turteltaub
Ul: Morgan Freeman, Robert De Niro, Michael Douglas


12.studeni

16.30  ŠEGRT HLAPIĆ – dječji pustolovni
Režija:  Silvije Petranović  
Ul: Mile Biljanović, Ena Lulić, Goran Navojec, Milan Pleština, Mustafa Nadarević, Nikola Kojo

18.15  PRIJE PONOĆI – drama
Režija: Richard Linklater
 
Ul:     Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick    

20.15 LEGENDE U VEGASU  - komedija
Režija: Jon Turteltaub
Ul: Morgan Freeman, Robert De Niro, Michael Douglas

22.00 CARRIE – horor
Redatelj: Kimberly Pierce
Ul: Chloe Grace Moertz, Julianne Moore, Judy Greer, Portia Doubleday, Alex Russell

13.studeni

16.30  ŠEGRT HLAPIĆ – dječji pustolovni
Režija:  Silvije Petranović  
Ul: Mile Biljanović, Ena Lulić, Goran Navojec, Milan Pleština, Mustafa Nadarević, Nikola Kojo

18.30 PRIJE PONOĆI – drama
Režija: Richard Linklater
 
Ul:     Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick    

20.30 OKUSI DRUGAČIJE KINO :
AMBASADOR – dokumentarni film
Režija: Mads Brugger

22.00 CARRIE – horor
Redatelj: Kimberly Pierce
Ul: Chloe Grace Moertz, Julianne Moore, Judy Greer, Portia Doubleday, Alex Russell

 

PROGRAM  31. listopad  -  06. studeni

 

31.listopad

16.30  KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

18.00 PLAN ZA BIJEG – akcijski triler

Režija: Mikael Hafström

Ul: Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Vincent DOnofrio

 

20.00 Plesom i pjesmom kroz Hrvatsku / Nastup folklornog ansambla Linđo

 

21.30 TAJNE PETOG STALEŽA : PRIČA O WIKILEAKSU – drama/triler

Režija: Bill Condon

Ul: Benedict Cumberbatch, Carice van Houten

 

 

01.studeni / 02.studeni

16.00 KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

17.30 LJETO ZA SJEĆANJEkomedija

Režija: Nat Faxon, Jim Rash

Ul: Steve Carell, Toni Collette, Allison Janney

 

 

19.15 KAPETAN PHILLIPS – akcijska avantura

Režija: Paul Greengrass

Ul: Tom Hanks, Catherine Keener, Max Martini, Chris Mulkey, John Magaro

 

21.30 MACHETE UBIJA - akcija

Režija:  Robert Rodriguez

Ul: Mel Gibson, Jessica Alba, Danny Trejo, Charlie Sheen, Lady Gaga

 

 

 

03.studeni

10.30 KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

16.00 KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

17.30 JACKASS PREDSTAVLJA: ZLOČESTI DJEDICA – komedija

Režija:  Jeff Tremaine  

Ul: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jackson Nicoll

 

19.15  KAPETAN PHILLIPS – akcijska avantura

Režija: Paul Greengrass

Ul: Tom Hanks, Catherine Keener, Max Martini, Chris Mulkey, John Magaro

 

21.30  CARRIE – horor

Režija:  Kimberly Pierce
Ul:  Chloe Grace Moertz, Julianne Moore, Judy Greer, Portia Doubleday, Alex Russell

________________________________________         ____________________

 

04.studeni

16.30  KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

18.00 JACKASS PREDSTAVLJA: ZLOČESTI DJEDICA – komedija

Režija:  Jeff Tremaine  

Ul: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jackson Nicoll

 

19.30 Filmofilija : MOJ ŽIVOT SA LIBERACEOM – drama  

Režija: Steven Soderbergh
Ul: Michael Douglas, Matt Damon, Scott Bakula

 

21.30 CARRIE – horor

Režija:  Kimberly Pierce
Ul:  Chloe Grace Moertz, Julianne Moore, Judy Greer, Portia Doubleday, Alex Russell

 

 

05.studeni

16.30  KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

18.30  KAUBOJI  – komedija

Režija: Tomislav Mršić
Ul: Saša Anočić, Živko Anočić, Matija Antolić, Hrvoje Barišić, Kruno Klabučar, Radovan Ruždjak, Ivana Rushaidat, Rakan Rushaidat

 

21.00 FILMSKI PROGRAM FESTIVALA TREĆE UHO  /  NORDIJSKE ZEMLJE/ -

DANSKI KLASICI :

 

SULT ( Hunger, 1966.) , 111 min

 

06.studeni

16.30  KHUMBA  3Danimirana pustolovina sinkronizirana na hrvatski

Režija: Anthony Silverston

Ul: Jan Kerekeš, Dražen Bratulić, Ksenija Marinović

 

18.00 JACKASS PREDSTAVLJA: ZLOČESTI DJEDICA – komedija

Režija:  Jeff Tremaine  

Ul: Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jackson Nicoll

 

21.00 FILMSKI PROGRAM FESTIVALA TREĆE UHO  /  NORDIJSKE ZEMLJE/ -

DANSKI KLASICI :

Sunday in Hell (1976.) , 111 min

Najčitanije (7 dana)


Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini

Impressum:
Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

© Župski portal d.o.o.
ISSN 1849-1863


Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:
e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja


Početna
Aktualno
Župa
Grad
Konavle
Županija
Zanimljivosti

Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja