Utorak, 20. kolovoza 2019.


Početna


Aktualno


Župa


Grad


Konavle


Županija


Zanimljivosti

Grad:    Politika i gospodarstvo    |   Sport    |   Crna kronika    |   Grad info    |   Gradski đir    |   

Mali oglasi

Početna / Grad / Grad info /    Sve vijesti iz rubrike info

Kino program od 30. listopada do 5. studenog

29.10.2014.


30.listopad

 

Kino Sloboda

 

16.00 PČELICA MAJA 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

 

17.30 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

19.00 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

21.00 FURY – akcija / ratni  / drama

Režija : David Ayer

Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

 

Visia

 

18.30 TA LUDA VJENČANJA – komedija

Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

 

21.00 ANNABELLE – horor

Režija : John R. Leonetti 

Ul: Annabelle Wallace, Alfre Woodard, Eric Ladin

 

 

 

31.listopad

 

 

Kino Sloboda

 

16.00 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

18.00 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

20.00 Večer horora : NOĆ VJEŠTICA - horor

Režija : Rob Zombie  

Ul: Malcolm McDowell, Brad Dourif, Tyler Mane, Sheri Moon

 

22.00 Večer horora : SILENT HILL - horor

Režija : Christophe Gans  

Ul: Radha Mitchell, Sean Bean, Deborah Kara Unger

 

 

Visia

 

18.30 TA LUDA VJENČANJA – komedija

Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

 

21.00 Večer horora : ANNABELLE – horor

Režija : John R. Leonetti 

Ul: Annabelle Wallace, Alfre Woodard, Eric Ladin

 

.

 

 

01.studeni

 

15.30 PČELICA MAJA 3D– animirani film sinkroniziran na hrvatski

 

17.00 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

19.00 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

21.00 FURY – akcija / ratni  / drama

Režija : David Ayer

Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

 

 

Visia

 

18.00 HD LIVE Metropolitan Opera

G.Bizet : CARMEN 

 

 

02.studeni

 

Kino Sloboda

 

15.30 PAS PUDSEY FILM – obiteljska komedija

Režija: Nick Moore

Uloge/glasovi: David Walliams, Izzy Meikle-Small, Jessica Hynes

 

17.00 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

19.00 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

21.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija

Režija: Scott Frank 

Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

 

 

 

 

Visia

 

18.00 LAŽNA PATROLA  –  komedija

Režija: Luke Greenfeild  

Uloge:  Damon Wayans Jr., Jake Johnson

 

21.00 ANNABELLE – horor

Režija : John R. Leonetti 

Ul: Annabelle Wallace, Alfre Woodard, Eric Ladin

00rdone, Sabra Ferilli

 

 

03.studeni

 

 

Kino Sloboda

 

16.00 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

17.30 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

19.30 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija

Režija: Scott Frank 

Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

 

21.30 FURY – akcija / ratni  / drama

Režija : David Ayer

Ul: Brad Pitt, Shia LaBeuf, Logan Lerman

 

 

Visia

 

18.30 TA LUDA VJENČANJA – komedija

Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

 

21.00 ANNABELLE – horor

Režija : John R. Leonetti 

Ul: Annabelle Wallace, Alfre Woodard, Eric Ladin

 

 

04.studeni

Kino Sloboda

 

15.30 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

17.00 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

 

 

 

19.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija

Režija: Scott Frank 

Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

 

21.00 TREĆE UHO : Kanada

Dobar, loš murjak / Eric Canuel , 2006. /

 

 

Visia

 

18.00 TA LUDA VJENČANJA – komedija

Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

 

20.00 SKAC – Tematska projekcija

 

 

05.studeni

 

 

Kino Sloboda

 

15.30 ROBI – UZBUNA NA ORLOVU VRHU – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Rasmus A. Sivertsen, Rune Spaans

 

17.00 NAJBOLJE OD MENE – romantična drama

Režija : Michael Hoffman  

Ul: Michelle Monaghan, James Marsden, Liana Liberato

 

19.00 ŠETNJA MEĐU GROBOVIMA – krimi/misterija

Režija: Scott Frank 

Uloge: Liam Neeson, Dan Stevens

 

21.00 TREĆE UHO : Kanada

Gospodin Lazhar  / Philippe Falardeau, 2011. /

 

 

 

Visia

 

18.30 TA LUDA VJENČANJA – komedija

Režija: Philippe de Chauveron

Ul: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

 

21.00 ANNABELLE – horor

Režija : John R. Leonetti 

Ul: Annabelle Wallace, Alfre Woodard, Eric Ladin 

Najčitanije (7 dana)

POLICIJA: Pekar poništavao račune, fiskalizirao samo najjeftiniji
U Čilipima dodijeljene zahvalnice najmlađim veziljama
Ćelavi su muškarci inteligentniji, ali i ženama privlačniji


Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini

Impressum:
Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

© Župski portal d.o.o.
ISSN 1849-1863


Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:
e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja


Početna
Aktualno
Župa
Grad
Konavle
Županija
Zanimljivosti

Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja