Nedjelja, 8. prosinca 2019.



Početna


Aktualno


Župa


Grad


Konavle


Županija


Zanimljivosti

Grad:    Politika i gospodarstvo    |   Sport    |   Crna kronika    |   Grad info    |   Gradski đir    |   

Mali oglasi

Početna / Grad / Grad info /    Sve vijesti iz rubrike info

Kino program od 26. ožujka do 1.travnja

25.03.2015.


26.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke     

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas


 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FENIKS – drama ***

Režija: Christian Petzold

Ul: Nina Hoss, Ronald Zehrfeld

***San Sebastian Film Festival 2014.- nagrada FIPRESCI
Toronto Film Festival 2014.

 

20.00  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)



 

27.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić





 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke     

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas


 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FRANKOFONIJA 2015: Aujourd'hui – drama ***

Režija: Alain Gomis

Ul: Saul Williams, Djolof Mbengue, Anisia Uzeyman

 

20.00  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)


 

28.ožujka

 

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke     

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas




 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FRANKOFONIJA 2015: Stop-over / Usputna stanica – dokumentarni film ***

Režija: Alain Gomis

Ul: Saul Williams, Djolof Mbengue, Anisia Uzeyman

 

20.00  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)


 

29.ožujka

Kino Sloboda

 

15.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

16.45 TRILOGIJA RAZLIČITA: POBUNJENA 3D – akcija/avantura

Režija:  Robert Schwentke    

Ul: Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort

 

18.45 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.30 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas


 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim JohnsonGlasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  FRANKOFONIJA 2015: Francuskinje – komedija ***

Režija: Audrey Dana

Ul: Isabelle Adjani, Alice Belaïdi, Laetitia Casta, Audrey Dana

 

20.15  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)





 

30.ožujka


 

Kino Sloboda

 

16.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.00 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.00 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas


 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  U POTRAZI ZA FELOM – dokumentarni film

Režija: Alex Gibney

 

20.15  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)



 

31.ožujka

 

Kino Sloboda

 

16.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.00 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.00 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas


 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  U POTRAZI ZA FELOM – dokumentarni film

Režija: Alex Gibney

 

20.15  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)


 

01.travanj

 

Kino Sloboda

 

16.00 KOD KUĆE 3D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.00 ODRASTANJE   – drama ***

Režija: Richard Linklater 

Ul: Ethan Hawke, Patricia Arquette, Ellar Coltrane

***Dobitnik Oscara za sporednu žensku ulogu –Patricia Arquette, Zlatni Globus za najbolji film, režiju i žensku ulogu

 

21.00 DRUGA ŠANSA – drama/triler

Režija: Susanne Bier

Ul: Nikolaj Coster-Waldau, Ulrich Thomsen, Nikolaj Lie Kaas


 

Visia

 

16.30  KOD KUĆE 2D – animirani film sinkroniziran na hrvatski

Režija: Tim Johnson

Glasovi:  Judita Franković, Marko Makovčić, Jan Kerekeš, Ozren Grabarić

 

18.15  U POTRAZI ZA FELOM – dokumentarni film

Režija: Alex Gibney

 

20.15  ZIMSKI SAN  – drama ***

Režija: Nuri Bilge Ceylan

Ul: Haluk Bilginer, Melisa Sözen, Demet Akbag, Ayberk Pekcan

*** Cannes Film Festival 2014. - FIPRESCI nagrada, Zlatna palma za najbolji film
European Film Award 2014. - najbolji film, najbolji scenarij, najbolja režija (nominacije)

 

Najčitanije (7 dana)


Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini

Impressum:
Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

© Župski portal d.o.o.
ISSN 1849-1863


Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:
e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja


Početna
Aktualno
Župa
Grad
Konavle
Županija
Zanimljivosti

Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja