Srijeda, 19. prosinca 2018.



Početna


Aktualno


Župa


Grad


Konavle


Županija


Zanimljivosti

Župa:    Politika i gospodarstvo    |   Sport    |   Crna kronika    |   Župa info    |   Župski đir    |   

Mali oglasi

Početna / Župa / Župa info /    Sve vijesti iz rubrike info

OŠ ŽUPA DUBROVAČKA: Kad u ponedjeljak treba doći u školu i tko je u kojem razredu

06.09.2015.


I u Osnovnoj školi Župa dubrovačka u ponedjeljak kreće nova školska godina. Nastavna godina započinje po sljedećem rasporedu:

 

 

 

Svi učenici od 2. do 7. razreda trebaju doći u školu u 8:00 sati.

 

 

 

Učenici 3. i 4. razreda trebaju doći u staru školsku zgradu, a ostali u novu školsku zgradu.

 

 

 

Učenici u područne škole Brgat i Postranje trebaju doći u 8:00 sati.

 

 

 

 

 

Svečana priredba za sve prvaše (uključujući i prvaše iz PŠ Postranje)  održat će se u novoj školi u 11:00 sati.

 

 

 

Autobusi kreću s Brgata, Mandaljene i Plata po ustaljenom rasporedu, a povratak je organiziran nakon završetka 3. sata u svim pravcima, poručuju iz župske škole.

 

 

U nastavku donosimo popis prvaša i petaša:

 

 

1.A    Marina Vojvodić

 

1.Ema Bajić

2.Karla Bandalo

3.DorisBender

4.Paola Borovina

5.Roko Botica

6.Matej Burin

7.Laura Drinovac

8.Katarina Dubelj

9.Gabrijel Džamarija

10.Vlaho Gverović

11.Roko Jahud

12.Orsat Kralj

13.Lovro Kraljević

14.Ana Krmek

15.Barbara Kutija

16.Ivano Lučić

17.Jelena Lučić

18.Matej Marić

19.Vlaho Milić

20.Lukrecija Miloslavić

21.Ani Oberan

22.Đivo Pleština 

23.Ivano Račić

24.Nika Sever

25.Nikolina Vlašić

26.Marko Antonio Tomšić

27.Ema Tonković

28.Marina Mara Turčinović

 

 

 

1.B   Stanka Krilanović

1.Mateo Brkić

2.Petra Dobroslavić

3.Nadi Držanić

4.Gabrijela Dundić

5.Magdalena Duper

6.Matija Glavan

7.Nika Kalajdžić

8.Leonarda Lazarević

9.Josip Lonac

10.Maro Lukšić

11.Rea Macanović

12.Paula Mandić

13.Nea Matičević

14.Iva Miletić

15.Oliver Miletović

16.Renata Oblizalo

17.Mara Obradović

18.Gabrijela Odak

19.Jakov Parlov

20.Lucija Perkić

21.Luka Plećaš

22.Matija Ruščić

23.Bruno Šnajder

24.Mateo Tomić

25.Iva Viđen

26.Ivan Vuletić

 

 

 

 

 

 

1.c Marica Ćorić

 

1.Borna Badrov

2.Maro Batina

3.Gabriel Bender

4.Kristian Bošnjak

5.Petra Brać

6.Lana Centelege

7.Matej Ivanika

8.Leona Ivanović

9.Josip Krkić

10.Petar Lazarević

11.Alfonso Linares Hoyos

12.Nika Lisowski

13.Marko Lonac

14.Gabriel Lončar

15.Andrea Lovrić 

16.Kate Mijatović

17.Ante Miletić

18.Lucija Milić

19.Lucija Miloslavić

20.Mia Mitrović

21.Jakov Oberan

22.Nika Ogresta Vilić

23.Marino Rašica

24.Karmen Maria Rodin

25.Viktoria Sabljić

26.Laura Katija Turčinović

27.Ivan Vučur

 

 

 

 

 

1. D. Anita Šimunović

1.Andrea Biro

2.Adriano Brković

3.Jakov Ćavar

4.Paulina Dalmatin

5.Hana Dedović

6.Antonio Dender

7.Toni Duper

8.Matej Duplica

9.Jerko Đevenica

10.Luka Franjić

11.Nikola Glavinić

12.Nina Jazvin

13.Iva Jeličić 

14.Tia Knego

15.Andrea Kovač

16.Ante Kulaš

17.Petra Kundid

18.Karmen Lipanović

19.Dora Matičević

20.Ivan Matić

21.Mauro Moretić

22.Stela Ramić

23.Matej Svilokos

24.Cristian Jose Varela

25.Lea Vićan

26.Lana Vlašić

27.Antonio Vučanović

 

 

 

5.a

 

R. br.

Ime

Prezime

1.

Andrea

Antunović

2.

Isabela

Bobinac

3.

Toni

Boro

4.

Ana

Burum

5.

Martina

Ćavar

6.

Matej

Ćavar

7.

Ivan

Ćopo

8..

Lorena

Ćorić

9.

Nikša

Duždević

10.

Josipa

Franić

11.

Nikola

Grbić

12.

Andrea

Ivanović

13.

Josip

Jerković

14.

Ivana

Maleš

15.

Bruno

Mijoč

16.

Mia

Miletić

17.

Petar

Prce

18.

Mia

Raguž

19.

Veronika

Šunjić

20.

Antea

Vučićević

21.

Frano

Vučur

22.

Ivona

Vuletić

23.

Teo

Zovko

                                                                             

                                                                              Razrednik: Linda Jurkić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.b                                        

R. br.

Ime

Prezime

1.

Ante

Balić

2.

Đivo

Banić

3.

Paola

Brajević

4.

Teo

Brašnjović

5.

Bruno

Bronzić

6.

Vita

Car

7.

Josipa

Ćorak

8.

Mihael

Galjuf

9.

Lovro

Grljević

10.

Leona

Hrdalo

11.

Vlaho

Kisić

12.

Katija

Klešković

13.

Petra

Litrica

14.

Toni

Lonac

15.

Nino

Lukšić

16.

Ema

Ljumović

17.

Nevia

Miloslavić

18.

Nina

Miloslavić

19.

Ivan

Papac

20.

Andro

Perkić

21.

Matea

Prkačin

22.

Antun

Sebastijan

23.

Leona

Šnajder

24.

Magdalena

Vlašić

25.

Branka

Zovko

                                                                             

                                                                              Razrednik: Nataša Bebić Bačan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.c

R. br.

Ime

Prezime

1.

Ante

Azinović

2.

Lorena

Azinović

3.

Ana

Bevanda

4.

Stijepo

Brać

5.

Nikola

Butigan

6.

Antonia

Džamarija

7.

Stipan

Erceg

8.

Božo

Gustin

9.

Lora

Jerković

10.

Franka

Katavić

11.

Petra

Katavić

12.

Miho

Kisić

13.

Antonio

Kos

14.

Patrik

Kralj

15.

Ivan

Lonac

16.

Leona

Mačai

17.

Petra

Marčinko

18.

Laura

Matić

19.

Manuela

Mijović

20.

Mia

Mudrinić

21.

Mihael

Nikolić

22.

Toni

Regjo

23.

Iva

Soldić

24.

Marija Magdalena

Vučićević

                                                              

                                                                                              Razrednik: Tanja Galjuf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.d

R. br.

Ime

Prezime

1.

Matea

Bender

2.

Mihael

Dender

3.

Laura

Gečević

4.

Francesco

Haklička-Gluhan

5.

Anđelo

Jozić

6.

Mihaela

Litrica

7.

Andrija

Lučić

8.

Antonio

Marić

9.

Mara

Martinović

10.

Ivana

Maslać

11.

Antonio

Masle

12.

Petar

Miladin

13.

Maro

Pavić

14.

Ivan

Pleština

15.

Dora

Radić

16.

Nina

Radić

17.

Leo

Skledar

18.

Josipa

Šakota

19.

Mia

Šimunac

20.

Marija

Turčinović

21.

Anamaria

Vukasović

22.

Antonela

Vukičević

                                                              

                                                                              Razrednik: Lenkica Majić

 

5.a

 

R. br.

Ime

Prezime

1.

Andrea

Antunović

2.

Isabela

Bobinac

3.

Toni

Boro

4.

Ana

Burum

5.

Martina

Ćavar

6.

Matej

Ćavar

7.

Ivan

Ćopo

8..

Lorena

Ćorić

9.

Nikša

Duždević

10.

Josipa

Franić

11.

Nikola

Grbić

12.

Andrea

Ivanović

13.

Josip

Jerković

14.

Ivana

Maleš

15.

Bruno

Mijoč

16.

Mia

Miletić

17.

Petar

Prce

18.

Mia

Raguž

19.

Veronika

Šunjić

20.

Antea

Vučićević

21.

Frano

Vučur

22.

Ivona

Vuletić

23.

Teo

Zovko

                                                                             

                                                                              Razrednik: Linda Jurkić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.b                                        

R. br.

Ime

Prezime

1.

Ante

Balić

2.

Đivo

Banić

3.

Paola

Brajević

4.

Teo

Brašnjović

5.

Bruno

Bronzić

6.

Vita

Car

7.

Josipa

Ćorak

8.

Mihael

Galjuf

9.

Lovro

Grljević

10.

Leona

Hrdalo

11.

Vlaho

Kisić

12.

Katija

Klešković

13.

Petra

Litrica

14.

Toni

Lonac

15.

Nino

Lukšić

16.

Ema

Ljumović

17.

Nevia

Miloslavić

18.

Nina

Miloslavić

19.

Ivan

Papac

20.

Andro

Perkić

21.

Matea

Prkačin

22.

Antun

Sebastijan

23.

Leona

Šnajder

24.

Magdalena

Vlašić

25.

Branka

Zovko

                                                                             

                                                                              Razrednik: Nataša Bebić Bačan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.c

R. br.

Ime

Prezime

1.

Ante

Azinović

2.

Lorena

Azinović

3.

Ana

Bevanda

4.

Stijepo

Brać

5.

Nikola

Butigan

6.

Antonia

Džamarija

7.

Stipan

Erceg

8.

Božo

Gustin

9.

Lora

Jerković

10.

Franka

Katavić

11.

Petra

Katavić

12.

Miho

Kisić

13.

Antonio

Kos

14.

Patrik

Kralj

15.

Ivan

Lonac

16.

Leona

Mačai

17.

Petra

Marčinko

18.

Laura

Matić

19.

Manuela

Mijović

20.

Mia

Mudrinić

21.

Mihael

Nikolić

22.

Toni

Regjo

23.

Iva

Soldić

24.

Marija Magdalena

Vučićević

                                                              

                                                                                              Razrednik: Tanja Galjuf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.d

R. br.

Ime

Prezime

1.

Matea

Bender

2.

Mihael

Dender

3.

Laura

Gečević

4.

Francesco

Haklička-Gluhan

5.

Anđelo

Jozić

6.

Mihaela

Litrica

7.

Andrija

Lučić

8.

Antonio

Marić

9.

Mara

Martinović

10.

Ivana

Maslać

11.

Antonio

Masle

12.

Petar

Miladin

13.

Maro

Pavić

14.

Ivan

Pleština

15.

Dora

Radić

16.

Nina

Radić

17.

Leo

Skledar

18.

Josipa

Šakota

19.

Mia

Šimunac

20.

Marija

Turčinović

21.

Anamaria

Vukasović

22.

Antonela

Vukičević

                                                              

                                                                              Razrednik: Lenkica Majić

 

 


Najčitanije (7 dana)

DOĐITE: Izložba vrijednih župskih drugaša u zgradi Općine
OPĆINA ŽUPA: Novi Proračun težak 47 milijuna kuna
Ovogodišnji župski Proračun rebalansom povećan za 1,5 milijuna kuna


Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini

Impressum:
Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

© Župski portal d.o.o.
ISSN 1849-1863


Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:
e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja


Početna
Aktualno
Župa
Grad
Konavle
Županija
Zanimljivosti

Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja