Četvrtak, 20. rujna 2018.



Početna


Aktualno


Župa


Grad


Konavle


Županija


Zanimljivosti

Županija:    Politika i gospodarstvo    |   Sport    |   Crna kronika    |   Županija info    |   Županijski đir    |   

Mali oglasi

Početna / Županija / Politika i gospodarstvo /    Sve vijesti iz rubrike Politika i gospodarstvo

Tko se sve kandidira za Županijsku skupštinu na jugu Hrvatske

08.05.2017.


Na izborima za Županijsku skupštinu Dubrovačko – neretvanske županije natjecat će se šest lista, a za mjesto župana četiri je kandidata i jedna kandidatkinja za županicu.

 

 

DUBROVAČKI DEMOKRATSKI SABOR – DDS
Nositelj liste: IVAN JELČIĆ, mag. oec.

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN JELČIĆ
2. MARKO VIDOVIĆ
3. IVO CAR
4. DORIS LEPEŠ MATIĆ
5. MARIJA MRGUDIĆ
6. VILMA KOSOVIĆ
7. PATRICIJA MAGE VIDAK
8. NIKŠA PEŠKURA
9. VEDRANA RADOVIĆ
10. JELENA CRNČEVIĆ
11. STANE VIĆAN
12. ANTONIO KATUŠIĆ
13. NIKŠA ŽIVKUŠIĆ
14. ROBERTA MOSTAHINIĆ
15. JAKŠA VALJALO
16. TOMISLAV ŠANTA
17. LUKŠA BUCONIĆ
18. BARBARA DULČIĆ
19. PAULINA BAČIĆ
20. MATO MIŠKOVIĆ
21. MARE NENADA
22. KATICA FALKONI-PEDRINI
23. MARA KNEŽEVIĆ
24. MATO BATINIĆ
25. MATKO MUNITIĆ
26. MARINA JONJIĆ
27. SUZANA ČAGALJ
28. TOMISLAV MATIĆ
29. VICKO VODNICA
30. SLAVICA GRKEŠ
31. DUBRAVKO ŠIMUNOVIĆ
32. MARO VODOPIĆ
33. ANTONELA SVILARIĆ
34. DAMIR ČOKLJAT
35. PETRA BOTICA
36. LUKŠA MATUŠIĆ
37. JADRANKA DABROVIĆ
38. ZORAN CIKATIĆ
39. DORA ČAGALJ
40. TEREZINA ORLIĆ
41. ĐELO JUSIĆ

 

 

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ – HSP AS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
Nositelj liste: NIKOLA DOBROSLAVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA DOBROSLAVIĆ
2. BRANKO BAČIĆ
3. ANTE DAMIĆ
4. DAVOR MIHALJEVIĆ
5. IVAN MARGARETIĆ
6. MIHOVIL DRUŽIJANIĆ
7. IRENA KORDA
8. MATKO RADONIĆ
9. MARINKO PAŽIN
10. TEO ANDRIĆ
11. VLAHO IVANIŠ
12. ZLATKO MUSTAPIĆ
13. ALAN FARAC
14. GORDANA MUSTAPIĆ
15. TOMISLAV BATUR
16. ANA PRUSAC
17. NEDJELKO LIPANOVIĆ
18. MARIJANA MARLAIS
19. TINO ŽUVELA
20. MARGITA KLJUČE
21. NIKŠA SENTIĆ
22. LUCE GVOZDEN
23. HRVOJE VUČKOVIĆ
24. IVAN ŠIMUNOVIĆ
25. ĐIVO MARKET
26. MIRJANA PAVLAKOVIĆ
27. IVAN RADOVAN
28. MARIJA KURAN
29. MIRO PECOTIĆ
30. MADE MAČELA
31. ANA RADOJEVIĆ
32. STJEPAN EREIZ
33. ANTE ŠEPAROVIĆ
34. NIKOLA BOGOJE
35. PETAR KOVAČEVIĆ
36. MATKO JASPRICA
37. ANDRIJA IVANKOVIĆ
38. LUKA LEŠIĆ
39. JAKOV JELČIĆ
40. NIKOLINA MIOŠIĆ
41. NIKOLINA POZNIAK

 

 

HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS
Nositelj liste: VALENTIN DUJMOVIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. VALENTIN DUJMOVIĆ
2. STIPO GABRIĆ
3. SNJEŽANA HOLOVKA
4. MIRA BUCONIĆ
5. ŽELJKO BARTULOVIĆ
6. ZDENKO MATELJAK
7. DENI SURJAN
8. VEDRAN SMOKVINA
9. NENAD VEKARIĆ
10. ŽELJKO ANDRIJIĆ
11. MIHO OBRADOVIĆ
12. JULIJA PAVLOVIĆ
13. MARIO DROPULIĆ
14. JELE BUTIJER GLEĐ
15. MATIJA ČALE-MRATOVIĆ
16. ŽELJKO MORDŽIN
17. IVANA LAZAREVIĆ
18. NIKO KONJUH
19. MARINA VUČKOVIĆ MATIĆ
20. RENATO JURJEVIĆ
21. LIDIA STARAŠINIĆ
22. JELENA ARNAUT
23. MARIO TEVŠIĆ
24. MAŠA GABRIĆ PLEĆAŠ
25. PETAR IPŠIĆ
26. IRIDA ORŠULIĆ
27. JOZO KOPRIVICA
28. RENATO VUČKOVIĆ
29. PAVO BOROVINA
30. IVAN KUNJAŠIĆ
31. MIRJANA GALIĆ
32. KATICA MARTINAC
33. DANICA ČOKLJAT
34. ANTE ŠENDO
35. IRENA IPŠIĆ
36. ŽELJKA GUGIĆ
37. IVANA STANIĆ
38. NIKŠA PETKOVIĆ
39. JADRANKA SULIĆ ŠPREM
40. DARIJ JASPRICA
41. HRVOJE MAROJICA

 

 

HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
Nositelj liste: TONI ŠAIN

Kandidatkinje/kandidati:
1. TONI ŠAIN
2. DENIS ŠEŠELJ
3. KATICA ŠARAC
4. NIKO ŠAPRO
5. TOMISLAV BUBALO
6. NIKOLA DUPER
7. VJENCESLAV PAIĆ KAREGA
8. ANTE PROTIĆ
9. VIDO JURKOVIĆ
10. NEDA FORETIĆ
11. SVJETLANA BOŠKOVIĆ IVANOVIĆ
12. ANTE JOVICA
13. ANTOSLAVA MARINOVIĆ
14. MIJO ĆOSIĆ
15. MARKO TOMAŠIĆ
16. ANTE BJELIŠ
17. JURE STANIĆ
18. MARIJA BLAŽINČIĆ
19. ZRINKA PEHAR
20. VIDA RAMIĆ
21. ANKA BOTICA
22. JURICA VOLAREVIĆ
23. MIRKO PAVLOVIĆ
24. JANJA OBRVAN ĐURĐEVIĆ
25. VESNA JELČIĆ
26. JOSIP GUĆ
27. FRANO FORETIĆ
28. VALERIJA BJELAJAC
29. LARA ŠTRBIĆ
30. JOSIPA BABIĆ
31. FRANO PECOTIĆ
32. MARTIN UNKOVIĆ
33. MARTINA BATINOVIĆ
34. NIKOLINA CURIĆ
35. ZORANA SRŠEN
36. NIKOLA TURUDIĆ
37. ALEN ĐURIĆ
38. MARIJA MARINKOVIĆ
39. DRAŽEN SRŠEN
40. BORIS TALAJIĆ
41. MARIO GALOV

 

 

MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST
Nositelj liste: NIKOLA GRMOJA

Kandidatkinje/kandidati:
1. NIKOLA GRMOJA
2. VLAHO OREPIĆ
3. MARO KRISTIĆ
4. MARO KOJAN
5. NINO ŠEŠELJ
6. LEONARDO KLEŠKOVIĆ
7. LJUBO KUNJAŠIĆ
8. PERO JERKOVIĆ
9. IVANA VOLAREVIĆ
10. MARKO MUJAN
11. MARIJA KOVAČ
12. MARKO GILJAČA
13. IVICA DAJAK
14. KRISTINA KOJAN GOLUŽA
15. JOSIP ŠPRLJE
16. IRENA MEŠTROVIĆ
17. BRANKO VODOPIJA
18. DANIJELA MIJOČ
19. MAJA GABRIERI
20. LJILJANA JELIČIĆ
21. MARKO BARBIR
22. IVAN OSTOJIĆ
23. MARTINA MAREVIĆ
24. SVEBOR GLUŠČEVIĆ
25. ELVIS SOČE
26. ANKICA JAKIĆ
27. ANTE VITAIĆ
28. ZVONKO KOŠTRO
29. PERO MONKOVIĆ
30. ANA CRNČEVIĆ-KRAVAR
31. MARIJANA GALOV
32. IVONA KAPOR
33. ŽELJKA BARBIR
34. TONĆI BEBIĆ
35. MARIN MARUŠIĆ
36. ZORANA ANTIĆ ĆURČIJA
37. DANIJELA KEŠINA
38. ZORAN KOZINA
39. ŽELJKA ĆELIĆ
40. DARIA PECOTIĆ
41. BOŽO PETROV

 

 

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
NAPRIJED HRVATSKA! – PROGRESIVNI SAVEZ – NAPRIJED HRVATSKA!
Nositelj liste: DAVOR PENIĆ

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR PENIĆ
2. KOSANA-KRISTINA ĆURČIJA
3. NADA IVANKOVIĆ
4. IVO ŽUVELA
5. FANI FAVRO BUKVIĆ
6. KREŠIMIR KURAN
7. JOSIP MIKULIĆ
8. NIKOLA PRIŽMIĆ
9. NIKOLA HAJDIĆ
10. JELENA MEDAK
11. LENKO GARBIN
12. NIKA SILIĆ MAROEVIĆ
13. ANTONIO BAGOJE
14. ZORAN UJDUR
15. LJILJANA LAKIĆ
16. MLADENKA MARINKOVIĆ
17. IVAN MAREVIĆ
18. IVANKA STANOJEVIĆ
19. MARIJA KISIĆ-KAMIĆ
20. SANJA PARMAĆ
21. LUČIJANO SANGALETI
22. MATO MARLAIS
23. MATEA-KARMEN CVJETANOVIĆ
24. MARKO MILAT
25. FRANO HAZDOVAC
26. KORA JOVANOVIĆ
27. VANESA BAČIĆ
28. STJEPAN KORDIĆ
29. NIKICA DRUŽIJANIĆ
30. MILIVOJ MARTINOVIĆ
31. NIKOLA MARKOVIĆ
32. DALIBOR OBRADOVIĆ
33. KRISTIJAN MARELIĆ
34. DAVOR MRŠA
35. VANJA FRANIĆ
36. STANE-STELLA KAPISODA-RADOŠEVIĆ
37. LJUBICA BRAILO
38. DRAGANA ĐURIĆ
39. DARIO ŽMIKIĆ
40. MLADEN GOJUN
41. BOŽO LETUNIĆ

 

 

Kandidati za županicu/župana:

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO – LIBERALNA STRANKA – HSLS
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ – HSP AS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU 
Kandidat: NIKOLA DOBROSLAVIĆ
Zamjenik kandidata: JOŠKO CEBALO
Zamjenica kandidata: ŽAKLINA MAREVIĆ

 

 

MOST NEZAVISNIH LISTA – MOST
Kandidat: NIKOLA GRMOJA
Zamjenik kandidata: MATO TOMLJANOVIĆ
Zamjenica kandidata: DARIA PECOTIĆ

 

 

HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA – HSS 
Kandidatkinja: SNJEŽANA HOLOVKA
Zamjenik kandidatkinje: ANTE ŠENDO
Zamjenik kandidatkinje: DENI SURJAN

 

 

DUBROVAČKI DEMOKRATSKI SABOR – DDS 
Kandidat: IVAN JELČIĆ
Zamjenik kandidata: MARKO VIDOVIĆ
Zamjenik kandidata: IVO CAR

 

 

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
NAPRIJED HRVATSKA! – PROGRESIVNI SAVEZ – NAPRIJED HRVATSKA!
Kandidat: DAVOR PENIĆ
Zamjenik kandidata: BOŽO LETUNIĆ
Zamjenica kandidata: NADA IVANKOVIĆ

Najčitanije (7 dana)

Općina Župa osigurala nabavku sanitetskog vozila
Dvije prometne nesreće s teško ozlijeđenima
U Vrbici uhvaćena dilerica


Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini

Impressum:
Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

© Župski portal d.o.o.
ISSN 1849-1863


Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:
e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja


Početna
Aktualno
Župa
Grad
Konavle
Županija
Zanimljivosti

Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja