Uoči sutrašnjeg susreta sa reprezentacijom Slovačke na plivalištu VK Jug u Gružu, hrvatski vaterpolo reprezentativci su posjetili Centar za rehabilitaciju Josipovac u Mandaljeni.
Ravnateljica Marina Miloslavić je predstavila rad Centra, a korisnici su gostima otpjevali himnu Centra "Pokloni mi jedan osmijeh".
Vaterpolisti su darivali korisnike vaterpolo kapicama i slikama reprezentacije, a za uzvrat su dobili radove naših korisnika - ukrasne pločice. Nakon fotografiranja za uspomenu, vaterpolisti su obećali ponovni dolazak, a korisnici uzvratili željama za sutrašnjom pobjedom.