Članovi i simpatizeri župske Udruge „Hvala što postojiš“ drugi rodjendan su obilježili sadnjom stabala u svakom naselju Župe dubrovačke. Iako već nekoliko dana traje sadnja, glavna akcija je bila danas popodne. Sade se masline, čempresi i lavande. Sadnja se nastavlja i idućih dana, sve dok ima sadnica.
- Posađen čempres u Srebrenom i 5 lavanda .Dvije sadnice, čempres i maslina će se sadit sljedeću sedmicu u Josipovcu,dvije sadnice u Konavosku školu.Dvije sadnice ispred ambulante ,dvije ispred škole.javite nam gdje bi Vi u kontaktu smo i na terenu, napisao je Antun Žeravica na svom Facebook profilu.