Na Otvorenom prvenstvu Dubrovačko-neretvanske županije u judu koje se u subotu održalo u sportskoj dvorani u Gospinom polju u Dubrovniku, u organizaciji Judo kluba Dubrovnik 1966 sudjelovalo je i 28 natjecatelja Judo kluba Župa dubrovačka.
Natjecatelji JK Župa dubrovačka osvojili su ukupno 25 odličja (10 zlatnih medalja, 8 srebrnih i 7 brončanih), te su u ukupnom poretku zauzeli II. mjesto. Na turniru nastupila su ukupno 154 natjecatelja iz ukupno 9 domaćih i inozemnih klubova.