Župski petaši posjetili su Korčulu, te poluotok Pelješac. Obišli su Ston, Orebić, te grad Korčulu.
- Autobusom smo išli uz obalu Primorja i Pelješca. Kratko smo se zaustavili u Stonu. Kad smo došli u Orebić posjetili smo Pomorski muzej i vidjeli slike starih pomoraca i replike brodova. Prošetali smo se obalom grada Orebića i ukrcali na brod za Korčulu. Na Korčuli smo s vodičkom obišli stari grad Korčulu i naučili mnogo o njegovoj povijesti. Poslije smo ručali i riješili radne listiće. Ubrzo smo se uputili prema kući. Ja sam se jako zabavio i pohvaljujem profesore što su se potrudili da nam takvo nešto omoguće, napisao je Filip Staničić iz 5.c.
Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja