Na nogometnom igralištu u Čibači postavljene su reflektori, što je župskim nogometašima omogućilo noćne treninge i rekreativnu igru. Uprava, igraču i treneri NK Župa dubrovačka, prema riječima predsjednika kluba Igora Guljermovića, su jako zadovoljni, jer im nova rasvjeta omogućava kvalitetniju organizaciju treninga, posebice sada u zimskim vremenima, kada je dan dosta smanjen. Rasvjetu je financirala Općina Župa dubrovačka.
Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja