Župa Marije Magdalene iz Mandaljenje organizirala je u sklopu programa "Čini dobro osjećaj se dobro" održanog 21. srpnja izlet u subotu na Pelješac za prvopričesnike koji su sudjelovali u programu te članove Kristovih slavuja. Župljani su najprije posjetili bivšeg župnika Mandaljene don Miljenka Babaića u Stonu, koji ih je proveo kroz to pelješko mjesto i upoznao s bogatom poviješću.
Ostatak dana proveli su u igri i kupanju u Prapratnom. Djeca su bila jako radnosna i ispunjena i nadamo se da ce ovakih događaja biti još u našoj župi, poručuju organizatori.