Učenici Osnovne škole Župa dubrovačka obilježili su Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Misno slavlje na kojem su sudjelovali učenici i učitelji predvodio je don Robert Čibarić. On je učenike potaknuo na činjenje dobrih djela, pozvao ih da budu dobri kao kruh i zahvalni roditeljima, učiteljima i Bogu. Blagoslovio je ovogodišnje prvaše i sva peciva, kolače i razne plodove koje su učenici donijeli.
Bilo je tu narančina, šipaka, rogača, pletenica, peciva i kolača koje su učenici pripremili zajedno sa svojim roditeljima. Nakon povratka u školu, učenici su u svojim razredima darežljivo međusobom podijelili hranu i blagovali.
Kako je bilo pogledajte u fotogaleriji.