U nedjelju je u organizaciji Dubrovačko-neretvanske županije održan 15. susret puhačkih orkestara Dubrovačko – neretvanske županije. Među orkestrima nastupila je i Limena glazba Župe dubrovačke, a uz pratnju Župskih mažoretki.
Susret je počeo u 9,30 sati mimohodom svih sudionika Stradunom, te koncertom ispred crkve sv. Vlaha.