Preko Facebook stranice našeg portala www.zupskiportal.hr, Župski portal, obratila nam se jedna majka iz Župe dubrovačke, te objavila fotografije igrališta za djecu u neposrednoj blizini župske ambulante, žaleći se na činjenicu da se nitko ne brine za dječja igrališta.
- Ovo igralište pod hitno treba zatvoriti kad ga se očito ne može advekatno održavati... Niti jedna sprava nije sigurna za dijete, oštećena je i puna velikih čavala koje vire na sve strane. Teren je djelomično saliven betonom tako da se nalazi na par razina; ne znam kojom logikom; na kojem i motorički najspretnije dijete može lako pasti. Možda je logika da je u blizini ambulante pa u slučaju da se dijete ozlijedi može mu se brzo pružiti prva pomoć... Sramota!!!, poručila je ova zabrinuta mama.
S vašim kritikama ili pohvalama slobodna nam se javite i pišite na Facebooku ili na mail info@zupskiportal.hr