Sinoć je u Domu kulture na Grudi Amaterska glumačka družina "Sve za Župu" pod vodstvom profesorice Fani Perun zabavila mnogobrojne Konavjane. Program je otvorio KUD Marko Marojica sa župskim balima. Nakon njih nastupio je Orsat Moretić s recitacijom "Naša Župa" a na flauti je Nevia Miloslavić odsvirala pjesmu "Kad prođem Mline", iza koje je slijedila komedija "Župski Romeo i Julija". Dom kulture na Grudi bio premalen da bi primio svu zainteresiranu publiku. Stalo se čak i na nogama jer je bilo oko 350 ljudi. Dobrovoljnjim prilozima skupio se novac za podmladak N. K. "Slaven "-Gruda. Članovi AGD "Sve za Župu" se ovim putem od srca zahvaljuju supružnicima Romani i Maru Zglav i Božu Deranji koji su izradili nove kulise. Posebna zahvala našoj Župki i konavoskoj nevjesti Mari (Zec) Bokarici, koja je sve organizirala, a potom nas ugostila u svojoj kući, poručuju iz družine "Sve za Župu".
Ove stranice koriste tzv. kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. Koristeći naše stranice slažete se s korištenjem kolačića. Pročitajte više: Uvjeti korištenja