Na autobusnoj stanici u Čibači već je četiri dana parkiran kamion. Kako je parkiran na sred prostora za zaustavljanje i ukrcavanje uvelike ometa promet autobusa a i stvara opasnost posebno za djecu koja se tu svakodnevno ukrcavaju i iskrcavaju na putu u i iz škole.
Zašto je taj autobus danima tu parkiran nije poznato. I da je pokvaren vlasnik bi već odavno trebao organizirati prebacivanje tog povećeg vozila. A i teško je povjerovat da ga nitno od nadležnih nije primijetio. Ni komunalni redari, ni policajci.