Danas je na sjednici Skupštine Dubrovačko-neretvanska županija prisegnuo novi vijećnik Jozo Prcela iz Župe dubrovačke, koji je preuzeo dužnost nakon što je vijećnik Zdenko Mateljak stavio svoj mandat u mirovanje.
Kako je pojašnjeno na sjednici, Mateljak je mandat u mirovanje stavio 8. lipnja, dok je Prcela službeno preuzeo vijećničku dužnost 26. lipnja, kada je i položio prisegu. Ova promjena formalno je potvrđena na današnjoj sjednici Županijske skupštine, čime je Prcela i službeno započeo svoj vijećnički mandat.
žp